Strona główna O firmie

O firmie

Firma SIRIUS została założona w 1996 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji dekoracyjnych okapów kuchennych. Główną domeną firmy jest działalność w zakresie wentylacji oraz oczyszczania powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych.

Jakość, innowacja, profesjonalizm, technologia oraz design, w połączeniu z przejrzystą i dynamiczną polityką handlową to cechy, które umożliwiły szybki rozwój firmy i zapewniły wdrożenie produktów na światowe rynki. SIRIUS bardzo szybko stał się światowym liderem w sektorze wysokiej jakości dekoracyjnych okapów kuchennych, oferując szeroką gamę produktów oraz eksportując 90 procent swojej produkcji.

Fundamentalne znaczenie dla dynamicznego rozwoju i sukcesu firmy ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu urządzeń oraz nieustanne poszukiwanie nowatorskich technologii. Szerokie spektrum produktów i innowacyjny charakter stosowanych komponentów - takich jak silniki oraz poszczególne elementy wentylacji - stanowią dowód potwierdzający doskonałe połączenie designu z funkcjonalnością okapów SIRIUS. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Zgodnie z filozofią naszej firmy, dążymy do nieustannego podwyższania standardów produkcji w zakresie stylu, technologii i designu. W ten sposób stworzyliśmy atrakcyjną gamę nowoczesnych okapów kuchennych SIRIUS.